Kariéra

Sales Manager IT & CE (Praha)

Pracovní náplň

  • Péče o svěřené tuzemské a zahraniční zákazníky v oblasti spotřební elektroniky a IT
  • Sběr objednávek a fakturace
  • Návštěva odběratelů a kontrola způsobu prodeje prodávaných produktů
  • Zpracování dat v interním systému
  • Vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost MS Office - uživatelská úroveň
  • Znalost AJ - středně úroveň
  • Nevyžadujeme praxi, stačí pouze obecný přehled o IT a spotřební elektronice
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Místo pracoviště Praha
  • Možnost okamžitého nástupu
  • Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days 5 dnů
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Zahraniční pracovní cesty

Životopisy posílejte na: pavel.dlabal@abacus.cz.

Product Manager Consumer Electronics & IT (Praha)

  • Obchodní komunikace se zahraničními dodavateli v angličtině (převážně Čína)
  • Vyhledávání nových produktů a kategorií z oblasti spotřební elektroniky
  • Kalkulace, cenotvorba a monitoring cen na trhu
  • Plánování zásob
  • Testování produktů
  • Řízení lokalizace produktu
  • Příprava podkladů pro výrobu ve spolupráci s grafickým oddělením
  • Tvorba návodů, popisek, prodejních argumentů atp.

Požadujeme

  • Znalost trhu a zájem o výrobky značek www.evolveo.com nebo www.salente.eu
  • Výborná znalost češtiny slovem i písmem
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Pečlivost se smyslem pro detail
  • Logické myšlení
  • Schopnost zpracování a vyhodnocování informací
  • Vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Možnost občasné práce z domova

SLEVA 10%

KLIKNĚTE ZDE